MENU

Projektowanie i aranżacja wnętrz

Projektowanie i aranżacja wnętrz to mój sposób na życie wynikający z pasji. Design to dla mnie nie tylko hobby, ale także życie zawodowe. Staram się pokazać piękno wynikające z nietypowych połączeń. Moje zainteresowanie stylem rustykalnym oraz nowoczesnym często odbija się w projektach wnętrz. Ich mariaż usiłuję idealnie dopasować do danego pomieszczenia. Dlatego moja praca jest wieloetapowa. Obejmuje ona nie tylko zaprojektowanie wyglądu danego wnętrza, ale także nadanie mu charakteru podkreślającego jego przeznaczenie.

Połączyć i używać!

Jestem osobą lubiącą harmonię barw oraz nietypowe połączenie stylów. Jednak największy wpływ na aranżację wnętrz ma dla mnie funkcjonalność. Jeśli pomieszczenie nie spełnia swojej funkcji, jest bezużyteczne. Dlatego tak łatwo mi się odnaleźć zarówno w tworzeniu aranżacji sypialni, jak i gabinetu lekarskiego. Uważam, że piękno można idealnie połączyć z funkcjonalnością. Wiele moich projektów zakłada szczegółowe rozpatrzenie przeznaczenia danego pomieszczenia. Wielość perspektyw pozwala mi na tworzenie przyjemnych dla oka przestrzeni, które dla jednych są miejscem wykonywania zawodu, innym zaś przynoszą spokój.

Projektować, aranżować, akceptować

Każdy mój projekt i aranżacja są szczegółowo omawiane z klientami. Ich zadowolenie jest dla mnie najważniejsze. Wierzę, że pokładane we mnie zaufanie pozytywnie wpłynie na naszą współpracę. Staram się tworzyć pomieszczenia, w których klient będzie czuł się świetnie. Dlatego kompromis nie jest dla mnie problemem. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie i zmierzam do tego, by moje projekty były w pełni przez nią zaakceptowane.

Jeśli mają Państwo więcej pytań, zapraszam do kontaktu.

Comments are closed.