MENU

Architekt wnętrz

Od wielu lat realizuję swoje pasje i ambicje zawodowe jako architekt wnętrz. Moja praca daje mi wiele satysfakcji. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, wykorzystując pomysły klienta i  jednocześnie czerpiąc inspirację z otaczającej mnie rzeczywistości. Takim sposobem powstaje niezapomniane, wręcz magiczne miejsce. W swoich aranżacjach stawiam przede wszystkim na funkcjonalność jak również klasykę. Nie ukrywam, że nuta szaleństwa poprzez łamanie stylów również budzą moją ciekawość jako architekta wnętrz. W efekcie aranżowana przeze mnie przestrzeń staje się wyjątkowym miejscem dla danego użytkownika, w którym czuje się swobodnie.

Pomysłów bez liku

Każdy architekt wnętrz doskonale zdaje sobie sprawę, że połączenie odpowiedniej gamy barw, oświetlenia jak i mebli tworzą nietuzinkowy charakter aranżacji. W swoich projektach nie tylko sięgam po klasyczne połączenia kolorów, ale również stawiam na innowacyjne rozwiązania. Balans kolorów, kontrast palety barw i łączenie różnych stylów mogą nadać przestrzeni swoistego charakteru.

Ach! Detale, detale

W naszym społeczeństwie dość często mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach i jako architekt wnętrz muszę się pod tym zdaniem podpisać, ponieważ podczas aranżowania przestrzeni zwracam również szczególną uwagę na detale. Zaprojektowane przestrzenie wzbogacam o własnoręcznie tworzone obrazy, które mogą jednocześnie nadać przestrzeni nutę drapieżności, jak również dopełnić całość projektu.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moimi dotychczasowymi aranżacjami. Może przy okazji znajdą Państwo inspirację dla swoich czterech kątów.

Comments are closed.